Çocuk Kampları

Ana Sayfa/Çocuk Kampları
Çocuk Kampları 2019-05-24T12:27:58+03:00

Durusu Park Yaz Kampı

8 -15 yaş arası katılımcılara özel hazırlanan kampımızda, Nasuh Mahruki ile muhteşem bir kamp geçirmeye hazır mısınız?

Belirlenmiş bir kamp tarihi bulunmamaktadır.

Çadır konaklamalı olarak hazırlanan kampımızda katılımcılarımız ailelerinden ayrı olarak kampa katılmaktadırlar.

Kamp boyunca deneyimli eğitmenleriyle beraber hem eğitimler alacak hem de çok eğlenecekler.

Nasuh Mahruki bütün kamp boyunca katılımcılarımızla beraber kamp alanında kalmakta ve bütün eğitimleriyle birebir ilgilenmektedir.

Hemen Kayıt Olun

KENDİ GÜÇ, ZEKA VE YETENEĞİNE İNANMAK

Uzman eğitmenlerin gözetiminde, çeşitli oyun, yarışma ve deneyimlerle, çocuklar fiziksel güçlerinin ve becerilerinin farkına varmalarını, gerektiğinde doğru malzeme ve iyi bir planlamayla bunu ne şekillerde kullanabileceklerini öğrenmelerini, zorluklarla başa çıkabilmek için kendi güç, zeka ve yeteneklerine inanmalarını, kendilerine ve takım arkadaşlarına güvenmelerini sağlayacak, bu amaçlar için özel hazırlanmış aktivitelerin bulunduğu alanlar hazırlanıyor.

Bu deneyimleri çocuklara kazandıracak alanlarda erken yaşlarda bu kültürü edinen gençlerin, zihinsel ve fiziksel gelişimlerinin desteklendiği ve hareketsizliğe bağlı sağlık sorunlarının daha düşük olduğu biliniyor. Aynı zamanda çocukların iletişim ve ifade becerileri de gelişiyor. Yeni ve alışkın olmadıkları bir çevrede, yeni ilişkiler kurarak uzlaşma, rekabet, takım çalışması, problem çözme konularında kazandıkları sosyal beceriler, teknolojiye bağımlı olarak büyüyen gençler için önemli bir kazanım.

Kendi seçimlerine güvenmeyi ve bunun sorumluluğunu üstlenerek sonuçlarına da katlanmayı öğrenirler. Daha sağlam ve daha doğru seçimler yaparak, daha güçlü bireyler olma yolunda adım adım ilerlerler…